LatvianRussian (CIS)
Sākums Celtniecība

STROJINVEST CK

srojin_mazs          SIA "STROJINVEST CK"


IMG_0180 IMG_1977
Foto Jānis Spulis

Sveicināti ! Mēs pārstāvam firmu „Strojinvest CK” kura piedāvā visu veidu pakalpojumus celtniecības un investīciju joma Latvijas tirgū, kā ari ieguldām un piedāvājam ieguldīt līdzekļus visu veidu investīcijas projektos tādus kā īres namu, daudzdzīvokļu māju, komercobjektu, viesnīcu, viesu namu, ciematu, rindu mājas un privātmāju celtniecība, māju renovācija u.t.t.

Celtniecības joma mūsu prioritātes ir kvalitāte, uzticamība un līguma saistību izpildīšana pilnā apmērā. Ilggadējā pieredze ļauj mums pieiet individuāli katram klientam, izvēlēties pareizo pasūtījuma izpildīšanas stratēģiju, atrast optimālo risinājumu materiālu izvēlei un izmantot elastīgo cenu politiku.

Mūsu firma strādājot ilggadīgi celtniecības joma ieguva uzticamus sadarbības partnerus būvmateriālu tirdzniecība un ražošana, kā ari mums ir pieredze materiālu iegāde ārvalsti.

Mēs ceram kā jūs, mūsu mājas lapā atradīsiet atbildes uz visiem jums interesējošiem jautājumiem, mēs būsim gandarīti iegūstot jaunus klientus un partnerus un ceram uz veiksmīgu abpusēju sadarbību visās mūsu darbības nozarēs.

   IMG_1958 IMG_8739
Foto Jānis Spulis

Šajā sadaļā jūs atradīsiet visu nepieciešamo informāciju par SIA "Strojinvest CK" kolektīva izpildītiem darbiem.

Ar cieņu, SIA "Strojinvest CK" kollektīvs..

 
Aptauja Buvniecība
Kā izvēlēties Būvniecības firmu