LatvianRussian (CIS)
Sākums Asociācijas Darbība

LDMRA DarbībaVeikts Energoaudits mājai Lielvārdē, Skolas ielā 10a.

Šā gada 6.aprīlī mājas iedzīvotāju kopsapulcē, mājas Lielvārdē, Skolas ielas 10a dzīvokļu īpašniekiem, DzĪB SKOLAS NAMS 10 biedriem bija iespēja iepazīties ar mājas Energoaudita atzinumu.
Mājas Energoauditu veica LDMRA sadarbības partneris SIA DAEG pēc Lielvārdes novada domes pasūtījuma.
Energoaudits ir pirmais solis ceļā uz mājas renovāciju un siltināšanu ar Eiropas reģionālā attīstības fonda programmas ‘’Energoefektivitātes paaugstināšana daudzdzīvokļu mājās’’ līdzfinansējumu.
Sapulce ar balsojumu apliecināja vēlmi pārņemt māju iedzīvotāju valdījumā un mainīt kopīpašuma apsaimniekošanas, veikt mājas renovāciju un siltināšanu ERAF programmas ietvaros.
DzĪB SKOLAS NAMS 10 saka lielu Paldies par atbalstu Lielvārdes novada domei un domes priekšsēdētājam Imantam Balodim personīgi!

Energoaudits Skolas iela 10a, Lielvārde

pdf-logo

Materiālu sagatavoja Jānis SpulisPar mājas Energoaudītu Ausekļa iela 15a, Lielvārdē

Lielvrdes_logo12.Jūlijā 2010.gadā LDMRA "Latvijas daudzdzīvokļu māju renovācijas asociācijas" pārstāvis Jānis Spulis kopā ar Lielvārdes novada domes priekšsēdētāju Imantu Balodi satikās ar mājas Ausekļa iela 15a Lielvārde iedzīvitājiem. Mājas iedzīvotāji izrādīja iniciatīvu nosiltināt mājas sienas un jumtu, bet kā tika konstatēts, izvēlietie siltināšanas risinājumi nedotu iecerēto siltuma enerģijas ietaupījuma efektu. Iedzīvotāji no nezināšanas un gribas ietaupīt līdzekļus izvēlējās plānu siltināšanas materiālu. LDMRA parstāvis Jānis Spulis piedāvāja uztaisīt mājai Energoauditu, kurā licenzēti specialisti norādīs mājas vājās vietas, un precīzi noteiks cik biezus siltināšanas materiālus izmantot, un ko ir jāsiltina. Energoauditā ari tiks norādīts kādā stāvoklī atrodas ēka, un kādus darbus jāveic lai pagarinātu ekspluatācijas laiku. Lielvārdes novada domes priekšsēdētājs Imants Balodis piekrita, ka jāveic Energoaudits, un apsolīja tuvākāja ārkārtas sēdē izvirzīt jautājumu, par to apmaksu no pašvaldības līdzekļiem.

DSC04625 DSC04608

Lielvārdes novada Domes ārkārtas sēde 2010.gada 16.jūlijā deputāti pieņema lēmumu piešķirti līdzekļus 350 Ls apmērā energoauditam dzīvojamai mājai pēc adreses Ausekļa 15a, Lielvārde, lai iedzīvotāji varētu veikt mājas siltināšanu.

Liels paldies Lielvārdes Pašvaldībai !

Lielvārdes Novada Ziņas Nr.10

Energoauditu veica LDMRA "Latvijas daudzdzīvokļu māju renovācijas asociācijas" sadarbības partneti SIA "DAEG" par 250Ls viena mēneša laikā, un ar to Lielvārdes Pašvaldībai izdevās ietaupīt līdzekļus 100Ls apmērā.

Energoaudits Ausekļa iela 15a, Lielvārde

pdf-logo

Materiālu sagatavoja Jānis Spulis.