LatvianRussian (CIS)
Sākums Kāpēc tika nodibināta LDMRA

Kāpēc tika nodibināta LDMRA

 
people_2 Kāpēc tika nodibināta LDMRA
"Latvijas daudzdzīvokļu renovācijas asociācija"

   Atbilde vienkārša : lai cilvēkiem kas nolēmuši renovēt savu māju būtu iespēja saņemt informāciju vienā vietā no cilvēkiem kas praktiski veikuši šo darbu, un uzzinātu kā to darīt.

   Saņemt konsultācijas no labākajām firmām kuri piedalās šajā procesā, kā arī mēs aicinām cilvēkus un firmas kuri veiksmīgi paveica renovācijas procesu, dalītos ar iegūto pieredzi, kā arī turpmāk paši varētu saņemt no asociācijas informāciju par iespējām uzlabot savu māju, lai tā būtu vēl vairāk komforta, ekonomiska un droša.

   Jā šodien cilvēki nolems veikt renovāciju savā mājā, viņi nezinās ar ko sākt un kur griezties. Ir daudz dažādas asociācijas kas nodarbojas ar vienu darbības veidu, un diez vai energoefektivitātes asociācija jums palīdzēs pārņemt māju no pilsētas namu pārvaldes, vai izstāstīs kā saņemt kredītu bankā utt. Valsts iestādēs cilvēki saņems vispārīgu informāciju un viņiem vajadzēs daudz laika un enerģijas lai paši tiktu skaidrībā, kādā bankā izdevīgāk un drošāk ņemt kredītu, ar kādiem materiāliem siltināt māju, kā sakārtot elektroapgādi, siltumapgādi utt.

   Mēs gribām dalīties ar savām zināšanām, pieredzi un iestrādēm, tā kā visam tam esam izgājuši cauri un ieguvuši lielu pieredzi, mums ir plašs loks speciālistu un firmu kas darbojas šajā jomā, un mums nesagādā grūtības padalīties pieredzē un sniegt informāciju kas ir mūsu rīcībā, sevišķi ja ņemt vērā to faktu, kad cilvēks dalās ar informāciju, vienmēr pats uzzina kaut ko jaunu.

   Mūsu asociācija piedāvā cilvēkiem dot pirmatnējo informāciju un  ja būs nepieciešams norādīt ceļu kur griezties pēc detalizētas informācijas.

   Analizējot jautājumus un problēmas ar kuriem pie mums ir griezušies cilvēki, mēs veidojam datu bāzi, kādas firmas ir labākas, kādas sliktākas, un veidojam firmu un organizāciju reitingus kas darbojas šajā jomā, kā arī vienmēr varēs saņemt informāciju kādēļ tieši tā tiek vērtēta dota firma vai organizācija.

   Ņemot vērā augstākminēto un zinot visas problēmas ar ko saskārās iedzīvotāji, mēs dibinājām asociāciju, un aicinām visus kas ir saistīti ar māju renovācijas procesu, pievienoties mums, dalīties ar savām zināšanām un pieredzi ar cilvēkiem kuriem šī informācija ir nepieciešama.

   Gribam vērst uzmanību, kā palīdzība cilvēkiem vajadzīga jau ŠODIEN, kad renovācijas process ir sācies un uzņem tempu, cilvēki par to interesējas, bet konkrēta rīcības plāna nav, un diez vai būs.

   Mēs varam Jums to sniegt, detalizētu, kvalificētu un konkrētu. Dažādi neparedzēti šķēršļi radīsies ja darbosieties ar atsevišķām šauras specializācijas firmām un organizācijām. Mūsu uzdevums veidot konkrētu, kvalificētu gala produktu.

Ar cieņu, Jānis Spulis.