LatvianRussian (CIS)
Sākums Renovācija

Renovācija

Mūsu firma piedāvā pilnu klāstu pakalpojuma piedāvājumu kurš attiecās uz mājas renovāciju, kā arī apsaimniekošanu.

Mājas apsekošana, labāka renovācijas risinājuma izvēle, tāmes sastādīšana, kopsapulces dokumentu un pilnvarojuma līguma sagatavošana, palīdzība iedzīvotāju kopsapulcē pārliecināšana, finanšu avotu piesaiste (ES vienkāršotas renovācijas projektu sagatavošana), projektu vadība (būvuzraudzība, autoruzraudzība, starpposma un noslēgšanas maksājuma sagatavošana utt.)
 

Mums ir izdevies sasniegt lielākos siltuma ietaupījumus un labāko kvalitāti no visām mājām kuri tika renovēti, viss mazākais 40%. Ir mājas kuri jau nostāvēja 4 gadus, kuri dod ekonomiju 50% katrā ziemas sezonā, un izskatās, kā vakar nokrāsotas, par ko liecina izvietotā Ekonomikas Ministrijas mājas lapā informācija un apkures rēķini.

Kontakti: t. 20016499, janis@spulis.lv 
 
Ārsienu siltumizolācijas priekšrocības ēkām kuras jau ir ekspluatācijā un
ir būvētas neievērojot jaunākos siltumtehnikas sasniegumus:


Renovējamā māja: Rēznas 37, Rēzekne                               Izpildītājs: SIA „Strojinvest CK”        Foto Jānis Spulis
 
 
 

Siltināta fasāde:

- Samazina siltumapgādes izdevumus līdz 50%.

- Palielina ēkas (mājas, dzīvokļa) tirgus vērtību līdz 25%.

- Siltinātas fasādes sienas rada komfortu temperatūras režīmu dzīvokļos, mājā. (Ziemā sienas neizstaro aukstumu, vasarā dzīvoklī sienas neizstaro siltumu)

- Tā kā sienas no ārpuses nesamirkst (ķieģeļi, paneļi u.t.t.) dzīvokļos uz sienām (stūros, aiz mēbelēm) neveidojās pelējuma sēnītes.

- Tad kad tiek atslēgta apkure, dzīvokļos ilgi saglabājas siltums.

- Tiek pārtraukts fasādes materiāla sairšanas process, (bojātais ķieģeļu vai cita materiāla ārējais slānis tiek mehāniski atdalīts līdz stabilam materiālam, pēc tam siena tiek piesūcināta ar dziļgrunti, un pēc tam siena tiek siltināta). Kā rezultātā ēkas ekspluatācijas laiks tiek ievērojami pagarināts.

- Maksimāli paaugstinās ēkas skaņas izolācija.

- Uzlabojas ēkas ārējais vizuālais izskats.

- Kredīta saņemšanai nav nepieciešams ieķīlāt dzīvokli vai dot personīgo galvojumu.

Gaidām Jūsu zvanus apsaimniekošanas un renovācijas jautājumos;

ogresmaja_lv2

 
Aptauja Renovācija
Kādi Renovācijas darbi ir vissefektīvākie